• Українська
  • English
×

В ОДУВС пройшли Дні відкритих дверей

25 та 26 листопада 2016 року в Одеському державному університеті внутрішніх справ відбулися Дні відкритих дверей.

img_2956Від початку заходів учням та їх батькам розповіли про умови вступу до вищого навчального закладу та відповіли на запитання, які цікавили гостей щодо особливостей навчання в університеті. Разом з цим, присутні заповнили реєстраційні листи та отримали роздруковану інформацію про курси із зазначенням строків проведення, телефону та електронної пошти для заявок.

img_293825 листопада захід проходив у головному навчальному корпусі ОДУВС, де після офіційної частини зустрічі гостям були продемонстровані виступи творчих колективів художньої самодіяльності університету.

img_2951Далі, аби майбутні абітурієнти отримали повну картину уявлень про наш вищий навчальний заклад, працівники університету продемонстрували гостям роботу кафедри тактико-спеціальної та вогневої підготовки, провели екскурсію до мультимедійного тиру, img_2975а також ознайомили з кафедрою спеціальної та фізичної підготовки та правильним виконанням вправ з фізичної підготовки, провели заняття з криміналістики та продемонстрували обладнання слідчої валізи і роботу зі слідами на прикладі дактилоскопії.

img_208126 листопада День відкритих дверей пройшов на навчально-побутовому корпусі вищого навчального закладу, де гості мали нагоду відвідати музей історії університету та на власні очі побачити умови проживання, проходження служби та навчання курсантів.

img_2102Цього дня учнів та їх батьків також ознайомили з роботою кафедри тактико-спеціальної та вогневої підготовки, а також кафедри спеціальної та фізичної підготовки, викладачі якої на спортивному майданчику університету продемонстрували гостям правильне виконання вправ з фізичної підготовки.

img_2118 Майбутні абітурієнти були у захваті, коли їм випала можливість оглянути обладнання справжньої слідчої валізи та побачити роботу зі слідами на прикладі дактилоскопії.

Після насиченої та цікавої ознайомчої програми, гості залишали стіни університету зі словами вдячності за змістовні розповіді та цікаву організацію Днів відкритих дверей у вищому навчальному закладі.

Перейти до вмісту