• Українська
  • English
×

В Одеському державному університеті внутрішніх справ відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення Дня знань

01 вересня 2017 року в Одеському державному університеті внутрішніх справ за участю постійного та перемінного складу ОДУВС, а також гостей вищого навчального закладу, відбулися урочистості з нагоди проведення Дня знань.

Цього святкового дня розділити радість з курсантами та студентами прийшли їхні батьки та рідні, які із захопленням та хвилюванням спостерігали за своїми дітьми.

Після урочистого внесення прапора університету присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять про тих, хто, проявивши мужність, стійкість та відвагу, загинули при виконанні службового обов’язку. Тих, хто ціною власного життя намагався зробити все можливе для збереження цілісності України, відновлення миру та спокою задля майбутнього процвітання незалежної країни.

Традиційними стали передача символічного ключа знань та вручення від випускників університету курсантам-новобранцям – літопису визначних дат і досягнень ОДУВС, що ведеться з часів заснування нашого славетного навчального закладу, а студентам-першокурсникам – символічного студентського квитка.

З привітальним словом до курсантів, колег, ветеранів, батьків та гостей заходу звернувся ректор університету доктор юридичних наук генерал поліції третього рангу Іван Катеринчук, який привітав усіх присутніх з початком нового навчального року, відмітивши, що саме освіта та знання є справжнім безцінним надбанням народу, який визначає його потенціал та розвиток на багато десятиліть вперед.

«Навчайтеся, цілеспрямовано опановуйте знання, набувайте необхідні навички, набирайтеся досвіду. Усе це знадобиться Вам на терені служіння Батьківщині», – зазначив ректор університету.

З початком навчання присутніх також привітав перший проректор університету кандидат юридичних наук полковник поліції Сергій Албул. «Цей день для першокурсників особливий, адже він символізує початок нового етапу в житті. Тож бажаю всім вам міцного здоров’я, щастя, миру, творчої наснаги, успіхів у навчанні та службі на благо Українського народу», – додав перший проректор.

Варто також зазначити, що цього дня на адресу університету надійшли численні привітання з Днем знань, зокрема від Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова та директора Департаменту персоналу, організації освітньої та наукової діяльності МВС полковника поліції Геннадія Доскевича, які були оголошені усім присутнім. 

Серед почесних гостей сьогоднішнього свята були старший лейтенант поліції Юрій Рибак, начальник управління патрульної поліції у м. Одеса;  Іван Константинов, голова Одеського відділення Української секції Міжнародної поліцейської асоціації; Володимир Варенічев, голова Одеської обласної організації профспілки атестованих працівників ОВС України та Іван Мазуренко, ветеран ОДУВС, голова Ради ветеранів університету.

Перейти до вмісту