• Українська
  • English
×

В гості до ОДУВС завітали представники Львівського державного університету внутрішніх справ

23 та 24 грудня в рамках співпраці між закладами вищої освіти щодо проведення спільних заходів культурно-виховного характеру наш університет відвідали працівники та курсанти Львівського державного університету внутрішніх справ, аби ознайомитися з навчально-матеріальною базою ОДУВС.

lКерівництво Одеського державного університету внутрішніх справ підготувало для гостей цікаву та насичену програму дводенної подорожі, за час якої вони не лише ознайомилися з нашим університетом, а й прогулялися визначними пам’ятками Одеси – перлини біля моря.

ddПредставники ЛьвДУВС відвідали музей Одеського державного університету внутрішніх справ, де дізналися про його багаторічну історію, побачили умови навчання та проживання курсантів нашого вишу, а також мали нагоду поспілкуватися з вихованцями університету.

dПрофесор кафедри українознавства ОДУВС кандидат історичних наук Віктор Савченко організував для гостей оглядову екскурсію цікавими та відомими місцями нашого міста.

Найбільш яскраві емоції майбутні правоохоронці отримали від відвідування Одеського національного академічного театру опери та балету, де вони переглянули оперу Джакомо Пуччіні «Богема», в якій широко представлені колоритні картини ексцентричного життя художників, акторів і поетів.

Тож, у гостей з ЛьвДУВС після такого візиту залишилась велика кількість приємних вражень.

 

Перейти до вмісту