• Українська
  • English
×

В «Академії поліції» ОДУВС розпочався тренінг Консультативної місії Європейського Союзу з лідерства та управління

img_2082img_206421 березня 2018 року в Одеському центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції» Одеського державного університету внутрішніх справ розпочався тренінг Консультативної місії Європейського Союзу з лідерства та управління для керівників підрозділів поліції середньої ланки Одеської області, який триватиме три дні.

Тренінг проводять провідні фахівці у даній галузі – Пітер Вільсон, радник/тренер по взаємодії поліції з громадою КМЄС, та Петер Стаділ, старший радник з питань боротьби з корупцією КМЄС.

img_2050img_2043Нові знання та навики управлінської діяльності здобуватимуть керівники структурних підрозділів Подільського відділу поліції Головного управління НП в Одеській області, а також представники Управління превентивної діяльності ГУНП.

Незважаючи на те, що усі учасники тренінгу – це надзвичайно освічені та висококваліфіковані офіцери, метою програми є вдосконалення їхніх знань та навичок у сфері лідерства та менеджменту, які є життєво важливими при здійсненні реформ, та які КМЄС продовжуватиме допомагати вдосконалювати і в майбутньому.

img_2080img_2046Тож, тренінг спрямований на підтримку нової культури керівництва в поліції, важливими частинами якої є представницьке управління, делегування, управління через встановлення цілей, права людини та гендерні аспекти, і яка веде до мотивованої, продуктивної роботи в команді та ефективних результатів.

По завершенню навчання всі учасники тренінгу отримають міжнародні сертифікати Консультативної місії Європейського Союзу.

img_2044 img_2058 img_2069

Перейти до вмісту