• Українська
  • English
×

Урочистості з нагоди Дня вшанування пенсіонерів та ветеранів системи МВС та Національної поліції України

22 грудня 2017 року в Одеському державному університеті внутрішніх справ проведено урочисті заходи, присвячені Дню вшанування пенсіонерів і ветеранів Міністерства внутрішніх справ та Національної поліції України.

img_9372Розпочались урочистості зі звернення ректора університету доктора юридичних наук генерала поліції третього рангу Івана Катеринчука до пенсіонерів та ветеранів вишу: «Кожен із вас за час роботи в нашому навчальному закладі зробив вагомий внесок у його розвиток і процвітання. Ваші знання та практичний досвід – це міцний фундамент для відмінної підготовки та виховання молодого покоління правоохоронців».

«Шановні пенсіонери та ветерани, прийміть найщиріші слова вдячності за Вашу багаторічну працю, а також побажання міцного здоров’я, благополуччя та родинного затишку», – додав очільник вишу.

Після урочистого відкриття заходу присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять про тих, хто проявивши мужність, стійкість та відвагу, загинули при виконанні службового обов’язку. Тих, хто ціною власного життя намагався зробити все можливе для збереження цілісності України, відновлення миру та спокою задля майбутнього процвітання незалежної країни, а також тих пенсіонерів і ветеранів МВС, які пішли із життя.

Цього дня ректор університету привітав з ювілейними днями народженнями ветеранів МВС Виноградова А.К. та Остюченка С.М.

З привітальним словом до присутніх ветеранів також звернулися начальник відділу соціально-гуманітарної роботи Управління кадрового забезпечення img_9401Головного управління Національної поліції в Одеській області полковник поліції Анатолій Ізбаш та Голова Одеської ветеранської організації Асоціації ветеранів органів внутрішніх справ України Анатолій Кіршта.

Святкова програма розпочалась з виступів колективів художньої самодіяльності у виконанні курсантів університету. Зі сцени цього святкового дня лунали зворушливі ліричні та патріотичні пісні від вихованців ОДУВС, яких зал підтримував бурхливими оплесками та щирими посмішками.

Тож, старші покоління правоохоронців можуть бути впевненими, що знання, поради і практичні навички, які вони здобували роками важкої праці, назавжди залишилися і щодня допомагають у підготовці кваліфікованих та професійно грамотних захисників правопорядку в нашій державі.

img_9429img_9419

Перейти до вмісту