• Українська
  • English
×

Урочисті заходи з нагоди відзначення Дня знань в ОДУВС

1 вересня в Одеському державному університеті внутрішніх справ проведено урочисті заходи з нагоди проведення Дня знань серед курсантів 2-го, 3-го та 4-го курсів вишу.

img_8908img_8910Урочистості супроводжувались виконанням Державного Гімну України.

Відкрив захід та привітав курсантів проректор університету Олександр Поліщук: «Прийміть щирі вітання з нагоди свята – Дня знань. Саме освіта та знання є справжнім безцінним надбанням народу, який визначає його потенціал та розвиток на багато десятиліть вперед. Навчайтеся, цілеспрямовано опановуйте знання, набувайте необхідні навички, набирайтеся досвіду. Усе це знадобиться Вам на терені служіння Батьківщині».

img_8918img_8921Привітавши курсантів із початком нового навчального року, Олександр Поліщук додав: «Від усієї душі бажаю всім вам міцного здоров’я, щастя, миру, творчої наснаги, успіхів у навчанні та службі на благо Українського народу!».

Далі відбулось вручення нагород курсантам вишу за здобуті перемоги в спортивних змаганнях та патріотичному фотоконкурсі «Ми єдині – тому особливі». Так, переможців конкурсів відзначили на плацу університету та вручили почесні грамоти та подарунки.

img_8935img_8941Після урочистостей доктор юридичних наук, доцент підполковник поліції Андрій Бабенко провів присутнім освітню лекцію «Ми прагнемо миру», в якій звернув увагу слухачів на вічні цінності мирного життя: спокій, добробут, щастя, радість, чисте небо над головою, упевненість у завтрашньому дні, у своєму майбутньому, можливість спокійно вчитися, працювати, любити і поважати одне одного.

«Збереження миру з давніх часів і дотепер було і є державною політикою нашої країни. За всю свою історію наша країна жодного разу ні на кого не нападала, не прагнула до окупації чужих територій. Українці завжди з повагою ставилися до сусідів. І кожного разу ми давали гідну відсіч загарбникам і непроханим «гостям», – розповів А.Бабенко.

img_8955img_8956Також він відмітив роль молодого покоління, яке стоїть на початку свого життєвого шляху: «Нам з вами випала велика честь охороняти мир, законність і спокій у нашій державі. Це велика довіра і відповідальність! Від самовідданості, від доброго навчання, від особистої дисциплінованості, від прагнення до самовдосконалення залежать мир і спокій на наших вулицях, в наших родинах, у нашій державі».

 В умовах війни та зовнішньої агресії ми завжди повинні пам’ятати, що мир в країні залежить від кожного з нас.

  img_8909img_8913  img_8924 img_8930 img_8933  img_8937 img_8945  img_8969 img_8973

Перейти до вмісту