• Українська
  • English
×

Урочисте вручення спеціальних жетонів вихованцям ОДУВС

25 вересня 2017 року на стройовому плацу навчально-побутового корпусу Одеського державного університету внутрішніх справ відбулось урочисте вручення спеціальних жетонів з індивідуальними номерами поліцейським, які навчаються в університеті.

img_8211Спеціальні жетони слухачам магістратури та курсантам 4-го курсу, які періодично залучаються до забезпечення публічної безпеки та порядку на вулицях міста, вручили декани факультетів ОДУВС підполковник поліції Ігор Козак, полковник поліції Сергій Медведенко, полковник поліції Яшар Курбанов, та заступники деканів факультетів майор поліції Олег Левицький, підполковник поліції Віталій Яцковина та підполковник поліції Едуард Лимаренко.

img_8213З привітальним словом до всіх присутніх звернувся проректор університету полковник поліції Олександр Поліщук, який зазначив: «Запорука ефективної роботи – це професійність та згуртованість колективу. Я впевнений, що ви й надалі будете продуктивно навчатися, візьмете лише найкращі знання та станете справжніми патріотами та професіоналами правоохоронної діяльності».

img_8219«Бажаю всім міцного здоров’я, щастя, миру та злагоди. З гідністю носіть високе звання поліцейського, сумлінно навчайтеся та виконуйте свої службові обов’язки на благо Українського народу», – додав проректор університету.

Відтепер поліцейські, які навчаються в університеті, мають спеціальні жетони з індивідуальними номерами, що посвідчують їх належність до органів, закладів та установ Національної поліції України, підтверджують повноваження, встановлені Законом України «Про Національну поліцію».

Перейти до вмісту