• Українська
  • English
×

Урочисте покладання квітів з нагоди Дня Незалежності України

img_832624 серпня з нагоди святкування Дня Незалежності України в Центральному парку культури і відпочинку ім. Т.Г. Шевченка пройшла урочиста церемонія покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку.

img_8353Саме в цей день 27 років тому Верховна Рада УРСР схвалила Акт проголошення незалежності України, за який в грудні 1991 року проголосували українці на Всеукраїнському референдумі. А до цього, 16 липня 1990 року, ВР УРСР прийняла Декларацію про державний суверенітет України.

img_8373Незалежність стала надбанням довгого й тернистого шляху, яким пройшов наш народ до самоутвердження, до здобуття свого права на свободу. Вона визначила майбутнє держави й українців як європейської нації, відкрила широкі можливості для духовного розвитку, економічного зростання й добробуту кожного громадянина.

Тож, з нагоди святкування Дня Незалежності України ректор Одеського державного університету внутрішніх справ доктор юридичних наук генерал поліції третього рангу Іван Катеринчук разом з керівництвом міста та області, очільниками силових відомств регіону, депутатами, представниками громадських та ветеранських організацій, духовенства, військовослужбовцями, жителями та гостями міста Одеси взяв участь в урочистій церемонії покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку.

img_8344 img_8384 img_8402

Перейти до вмісту