• Українська
  • English
×

Урочисте покладання квітів з нагоди 72-ї річниці з Дня визволення України від фашистських загарбників

img_125328 жовтня 2016 року з нагоди 72-ї річниці з Дня визволення України від фашистських загарбників відбулась урочиста церемонія покладання квітів до пам’ятника Невідомому матросу в Центральному парку культури і відпочинку ім. Т.Г.Шевченка.

img_1257В урочистих заходах, разом з керівництвом міста Одеси і Одеської області, а також представниками духівництва, ветеранських організацій та громадськості, взяв участь ректор Одеського державного університету внутрішніх справ генерал поліції третього рангу Іван Катеринчук.

img_1278Присутні поклали квіти до пам’ятника й хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих героїв, які у ті буремні роки звільнили від окупантів рідну землю та багато європейських країн, а згодом у надзвичайно важких умовах img_1280відбудовували зруйновані міста та села й відроджували їх економічний потенціал.

Зауважимо, що цей день був встановлений як національне свято з метою всенародного відзначення визволення України від фашистських загарбників, вшанування героїчного подвигу і жертовності українського народу у Другій світовій війні.

 

Перейти до вмісту