• Українська
  • English
×

«Українці в якості наркокур’єрів. Виклики сьогодення»

З метою формування кваліфікованих та компетентних кадрів в Одеському державному університеті внутрішніх справ постійно проводяться заходи просвітницького спрямування у сфері запобігання наркозлочинності.

Так на інформаційній панелі університету транслюються відеоролики, які містять інформацію про шкідливий вплив наркотичних речовин на організм людини та заходи щодо протидії цьому негативному явищу. Зокрема, увазі курсантів, студентів, а також працівників та представників науково-педагогічного складу вишу представлено виготовлений Міністерством соціальної політики України відеоролик під назвою «Українці в якості наркокур’єрів. Виклики сьогодення».

Соціальна реклама такого тематичного спрямування розроблена з метою убезпечення потрапляння громадян України у ситуацію торгівлі людьми, зокрема, втягнення у злочинну діяльність із перевезення наркотичних речовин на території іноземних країн.

Даний відеоролик розповідає про реалії сьогодення, про те, як громадяни України потрапляють у пастку торгівців людьми із перевезення та розповсюдження наркотичних речовин на території іноземних країн таких, як: Російська Федерація, Королівство Таїланд, Федеративна республіка Бразилія, Республіка Греція тощо.

Відеоролик закликає громадян України бути пильними під час працевлаштування, ретельно перевіряти роботодавця та його пропозиції, оскільки сумнівні вакансії можуть призвести до позбавлення волі на строк до 25 років.

Перейти до вмісту