• Українська
  • English
×

Викладачі ОДУВС взяли участь у міжнародному стажуванні в Фінляндії

У період з 03 по 09 грудня 2017 року у Фінляндській республіці відбулось стажування для юристів за сприяння мерії міста Гуйттінен. Захід організовано Інститутом Міжнародної Академічної та Наукової співпраці спільно з Західно-Фінлядським Коледжем з метою розвитку міжнародного світогляду та професійних навичок юристів-практиків та правників-науковців.

У міжнародному стажуванні взяли участь доцент кафедри адміністративної діяльності ОВС та економічної безпеки кандидат юридичних наук Андрій Кубаєнко та викладач кафедри адміністративної діяльності ОВС та економічної безпеки Олена Крижановська.

Стажування для юристів проходило в міжнаціональному мультикультурному середовищі з використанням активних комунікаційних методик, зокрема, проведення занять у інтерактивному форматі.

Програма наукового стажування включала :

– брифінг у мерії міста Гуйттінен щодо юридичних нюансів функціонування підприємств у Фінляндії: реєстрація, дотації, оподаткування та ін.;

– інформаційну зустріч  з питань захисту прав людини у центрі прийому біженців Punkalaidun;

– презентацію директора в’язниці з приводу покарання шляхом позбавлення волі у Фінляндії;

– освітній візит до юридичного факультету Університету Турку;

– ознайомча зустріч з представниками Вищої поліцейської школи (Poliisiammattikorkeakoulu (Polamk)) в Тампере.

За результатами стажування учасники отримали сертифікати міжнародного зразка про наукове стажування в ЄС (загальним обсягом – 108 годин).

    

Перейти до вмісту