• Українська
  • English
×

Участь викладача ОДУВС у підвищенні кваліфікації поліцейських Миколаївщини

12 грудня 2017 року завідувач кафедри адміністративного права та адміністративного процесу Одеського державного університету внутрішніх справ долучилась до забезпечення навчального процесу під час підвищення кваліфікації поліцейських ГРПП ГУНП в Миколаївській області.

На базі Тренінгового центру Головного Управління в Миколаївській області завідувачем кафедри адміністративного права та адміністративного процесу кандидатом юридичних наук, старшим науковим співробітником майором поліції Оленою Ковальовою забезпечено проведення 4-х навчальних занять щодо діяльності поліцейських при застосуванні норм кодексу України про адміністративні правопорушення, для поліцейських підрозділів реагування патрульної поліції області, які відповідно до Закону України «Про Національну поліцію» не рідше одного разу на три роки проходять короткострокові курси підвищення кваліфікації.

Заняття пройшли продуктивно, слухачі активно висловлювали свої думки з приводу проблем застосування норм КУпАП та разом з викладачем здійснювали пошук шляхів їх вирішення. Черговий раз учасники навчання переконались, що практика застосування та реалізації законодавства відрізняється навіть в різних районах однієї області. Спільно з викладачем слухачі курсів підвищення кваліфікації розібрали типові помилки, які допускають поліцейські під час застосування норм КУпАП, і які призводять до неправильної кваліфікації адміністративних правопорушень, неякісного складання процесуальних документів та як наслідок до не притягнення винних у вчиненні правопорушень осіб до відповідальності, зниження рівня довіри до правоохоронної системи в цілому. Крім того, під час навчання поліцейським було доведено інформацію щодо змін у національне законодавство, зокрема прийняття нового ЗУ «Про запобігання та протидію домашньому насильству» та перспективу його реалізації. Саме від якісної підготовки всіх учасників правозастосування залежить неухильність дотримання норм законодавства, належна його реалізація та відповідно забезпечення прав і свобод кожної людини.

Перейти до вмісту