Участь творчих колективів ОДУВС у святкуванні 227-ї річниці смт. Любашівка

30 вересня 2017 року творчі колективи Одеського державного університету внутрішніх справ (вокальна студія “Крок до зірок” та команда КВК “Курортна зона”) перебували у відрядженні в селищі міського типу Любашівка Одеської області.

З нагоди святкування 227-ї річниці заснування селища на головній площі відбувся святковий концерт, у якому взяли участь творчі колективи ОДУВС. Виступи зібрали чималу кількість глядачів, які підтримували наших вихованців щирими посмішками та бурхливими оплесками.

Метою відрядження було проведення профорієнтаційної роботи серед молоді смт. Любашівки та популяризація Одеського державного університету внутрішніх справ.

З кожним роком ОДУВС збагачується новими студентами та курсантами, тому сподіваємось, що на наступний рік наш навчальний заклад прийме на свої студентські лави якомога більше абітурієнтів.