• Українська
  • English
×

Участь студентів ОДУВС у VII Відкритому конкурсі « Іноземні мови та юридична кар’єра»

13–16 квітня 2016 року в НУ «ОЮА» відбувся VII Відкритий конкурс «Іноземні мови та юридична кар’єра», у якому взяли участь студенти Одеського державного університету внутрішніх справ.

Команду ОДУВС представляли 3 студенти 3-го курсу факультету № 4, які продемонстрували не лише добру англійську, але й виділились творчим підходом у всіх турах.

Конкурс проходив 3 дні, серед яких 2 дні – змагання і день – оголошення результатів та урочисте нагородження. За першість приїхали позмагатись 15 команд з числа знавців англійської мови з різних вищих навчальних закладів міста. Даний конкурс перевіряв не лише рівень знань з англійської мови, але й кмітливість, логіку та творчий потенціал команд.

1461052351_2016_04_13f-5  1461052421_2016_04_13f-3

Тож, перший день змагань складав три етапи:

у першому етапі учасникам була надана можливість розповісти про бажання перемоги та чому саме їх команда повинна стати найкращою;

другий етап дозволив знавцям проявити творчість та описати англійською певну картинку, яка з’являлась на екрані, пов’язану з юриспруденцією;

третій етап мав назву «неочікувані діалоги», у якому виступали по одному знавцю з команди, розмовляючи на представлені теми, без підготовки. Наша команда дістала діалог під назвою «Військові конфлікти» і досить добре впоралась із завданням.

15 квітня відбувся другий тур, який проявився в одному етапі. Цей день був відкритий для розповіді на заздалегідь вибрану тему. Студенти нашого навчального закладу вибрали 2 серйозні теми, як-то «Ядерна зброя» та «Будапештський меморандум», висвітливши актуальні проблеми.

16 квітня відбулось урочисте закриття змагань та нагородження. Наші студенти проявили себе як гарні знавці іноземної мови, і відстояли честь навчального закладу на гідному рівні.

Перейти до вмісту