• Українська
  • English
×

Участь спортсменів ОДУВС у Чемпіонаті України з боротьби САМБО

З 2 по 4 лютого 2018 року у м. Харків пройшов Чемпіонат України зі спортивного й бойового самбо, у якому взяли участь курсанти Одеського державного університету внутрішніх справ.

Турнір вийшов дуже представницьким: за медалі боролися близько 600 спортсменів із 24 регіонів нашої держави.

Завдяки своїм наполегливим тренуванням та здобутим вмінням наші спортсмени вибороли наступні призові місця:

у ваговій категорії +100 кг:

— курсант 2-го курсу факультету № 1 рядовий поліції Георгій Діль посів 2-ге місце;

у спортивному розділі у ваговій категорії 57 кг:

— курсант 1-го курсу факультету №1 рядовий поліції Яковлев Віктор посів 3-тє місце;

у бойовому розділі у ваговій категорії 57 кг:

— курсант 1-го курсу факультету №1 рядовий поліції Яковлев Віктор посів 1-ше місце;

у бойовому розділі у ваговій категорії 90 кг:

— курсант 1-го курсу факультету № 3 рядовий поліції Максим Прокопенко посів 3-тє місце.

У ході змагань спортсмени показали високий рівень підготовки та спортивного гарту, а переможці були нагороджені медалями та дипломами.

Такі події є важливими в житті спортсменів, адже вони не лише показують та перевіряють спортивні навички, але й пропагують здоровий спосіб життя.

Тож, вітаємо наших спортсменів та бажаємо їм не зупинятись на досягнутому, а впевнено йти до нових спортивних звершень.