• Українська
  • English
×

Участь представниці ОДУВС у засіданні Науково-методичної комісії 13 з воєнних наук, національної та цивільної безпеки МОН України

15 грудня 2016 року завідувач кафедри адміністративного права та адміністративного процесу Одеського державного університету внутрішніх справ  Олена Ковальова взяла участь у черговому засіданні Науково-методичної комісії 13 з воєнних наук, національної та цивільної безпеки МОН України.

Під час засідання комісії були розглянуті результати роботи Науково-методичних комісій (підкомісій) у 2016 році та завдання сектору вищої освіти Науково-методичної ради та Науково-методичних комісій (підкомісій) на 2017 р.

На початку зустрічі перед членами НМК 13 з воєнних наук, національної та цивільної безпеки МОН України виступили з доповіддю «Про результати роботи Науково-методичних комісій у 2016 р. та завдання на 2017 р.» Шаров О.І. – директор департаменту вищої освіти МОН України та  Рибалко А.В. – начальник відділу університетської освіти департаменту вищої освіти МОН України.

За підсумками зустрічі керівництво сектору вищої освіти МОН України визнало роботу Науково-методичної комісії 13 з воєнних наук, національної та цивільної безпеки МОН України у  2016 році задовільною, опрацьовані проекти стандартів вищої освіти, зокрема і зі спеціальності 262 «Правоохоронна діяльність» наразі розміщені на сайті МОН для громадського обговорення.

Перейти до вмісту