• Українська
  • English
×

Участь представниці ОДУВС у семінарі-практикумі Обласної педагогічної майстерні Шкіл сприяння здоров’ю

05 квітня 2017 року відбувся семінар-практикум Обласної педагогічної майстерні Шкіл сприяння здоров’ю, у якому взяла участь представниця Центру гендерної освіти Одеського державного університету внутрішніх справ підполковник поліції Алла Пишна.

dsc_3702Захід проводив Одеський обласний інститут удосконалення вчителів за проблемою: «Ціннісні аспекти здоров’язбережувальної педагогіки. Реалізація Національної стратегії з оздоровчої рухової активності в Україні до 2025 року «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація». Інтеграція культури здоров’я в освітньо-виховну та оздоровчу діяльність навчального закладу: досвід, нові виклики та перспективи» (в рамках реалізації проекту «Здоров’я дитини – запорука успіху»).

Під час семінару-практикуму були розглянуті питання здоров’язбережувальної педагогіки, серед яких великого значення набуває питання попередження насильства в сім’ї.

Тож, на прохання учасниць семінару Алла Пишна розповіла про сутність та види насильства в сім’ї, а також познайомила учасників із нормативно-правовими документами щодо захисту дитини від насилля, правами та обов’язками батьків по вихованню та розвитку дитини, а також органами та установами, на які покладається здійснення заходів із запобігання насильству в сім’ї.

Також представниця ОДУВС особливу увагу приділила питанню відповідальності кривдника за вчинення насильства в сім’ї, а свій виступ підкріпила демонстрацією відеофільмів з даної проблеми.

Під час розповіді в учасників виникали питання, на які вони отримали змістовні відповіді.

Усі присутні відзначили, що така зустріч сприяла підвищенню освітньо-правової компетенції освітян та здійсненню ще одного кроку до захисту дитини від насилля.

Перейти до вмісту