• Українська
  • English
×

Участь представників університету у регіональній нараді-семінарі МОН України

З метою підготовки до проведення вступної кампанії 2018 року, 13 грудня представники ОДУВС взяли участь у регіональній нараді-семінарі щодо умов прийому до закладів вищої освіти у 2018 році, яка відбулася на базі Миколаївського національного аграрного університету (м. Миколаїв).

В нараді від Одеського державного університету внутрішніх справ взяли участь проректор державного університету – директор навчально-наукового інституту заочного та дистанційного навчання підполковник поліції Андрій Холостенко; відповідальний секретар приймальної комісії полковник поліції Максим Ісаєнко; завідувач відділення засобів навчання навчально-методичного відділу лейтенант поліції В’ячеслав Деркач та інженер-програміст відділення технічних засобів навчання навчально-методичного відділу, адміністратор ЄДЕБО Вікторія Марківська.

Під час наради представниками Міністерства освіти і науки України, Українського центру оцінювання якості знань, Державного підприємства «Інфоресурс» було роз’яснено особливості вступної кампанії 2018 року.

Так, реєстрація електронних кабінетів вступників на основі повної загальної середньої освіти буде відкрита 2 липня і триватиме до 25 липня. Прийом заяв та документів розпочнеться 12 липня. Для абітурієнтів, які вступатимуть лише на основі сертифікатів ЗНО, подання заяв буде відкрито до 26 липня.

Перейти до вмісту