• Українська
  • English
×

Участь представників ОДУВС в урочистостях з нагоди 85-річчя Одеської області

img_076928 лютого 2017 року в Одеському Національному Академічному театрі Опери та Балету відбулись урочисті заходи з нагоди 85-ї річниці утворення Одеської області, у яких взяли участь керівництво та курсанти Одеського державного університету внутрішніх справ.

На урочистостях були присутні голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов, керівництво області та міста, а також ректор ОДУВС доктор юридичних наук генерал поліції третього рангу Іван Катеринчук.

img_0780На початку церемонії прозвучав Державний Гімн України у виконанні хору та симфонічного оркестру театру опери та балету. Після цього присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять полеглих героїв, які загинули під час виконання бойових завдань у зоні проведення антитерористичної операції.

Далі за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування, високий професіоналізм, активну громадянську позицію та з нагоди 85-річчя заснування Одеської області було нагороджено грамотами, цінними подарунками та відзнаками депутатів обласної ради, голів міст, селищ та сіл, голів громадських організацій та районних рад, військовослужбовців.

img_0778Після офіційної частини розпочався святковий концерт за участю творчих колективів  Одещини та України.

Слід відмітити, що Одеська область була створена 27 лютого 1932 року. У 1956 році до її складу увійшла територія колишньої Ізмаїльської області (територія від Дніпровського лиману до річки Дунай).

img_0784Вже 85 років минуло з того часу, як з’явилася найбільша область – перлина на півдні України. Одещина грає значну роль у структурі народногосподарського комплексу України. Тут розвинені як сільське господарство, так і промисловість, і рекреаційно-туристичний комплекс.

Тож, бажаємо усім жителям нашого славетного краю міцного здоров’я, невичерпної енергії та процвітання, щедрої та світлої долі, миру і злагоди, родинного щастя й достатку.

Перейти до вмісту