• Українська
  • English
×

Участь представників ОДУВС в урочистому покладанні квітів з нагоди 76-ї річниці початку героїчної оборони Одеси

05 серпня 2017 року з нагоди відзначення 76-ї річниці початку героїчної оборони Одеси від нацистських окупантів відбулася урочиста церемонія покладання вінків та квітів до пам’ятника Невідомому матросу на Алеї Слави в Центральному парку культури і відпочинку ім. Т.Г. Шевченка, у якій взяли участь представники Одеського державного університету внутрішніх справ.

Заходи проходили за участю керівництва міста та області, ветеранів, а також представників духівництва та громадськості.

Нагадаємо, що 4 серпня Народний комісар Військово-Морського Флоту СРСР наказав командувачу Чорноморським флотом організувати оборону Одеси з сухопутного напрямку, а на наступний день, 5 серпня надійшов наказ Ставки Верховного Головнокомандування про підготовку оборони міста. 8 серпня Одеса була об’явлена на осадному становищі, а 13 серпня румунсько-німецькі війська вийшли до Чорного моря на схід від Одеси і повністю блокували її з суші, остаточно відрізавши її від військ Південного фронту.

Оборонна операція військ Окремої Приморської армії і Чорноморського флоту в роки Другої світової війни з метою утримання міста Одеса від німецько-румунських військ тривала з 5 серпня по 16 жовтня 1941 року.

Перейти до вмісту