• Українська
  • English
×

Участь представників ОДУВС в урочистих заходах з нагоди Дня Соборності України

22 січня 2018 року в Одеському Національному Академічному театрі Опери та Балету відбулись урочисті заходи з нагоди Дня Соборності України, у яких взяли участь керівництво та курсанти Одеського державного університету внутрішніх справ.

 На святкуванні були присутні голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов, керівники обласної та міської влади, а також ректор ОДУВС доктор юридичних наук генерал поліції третього рангу Іван Катеринчук.

Під час урочистостей відбулось вручення державних нагород та святковий концерт, присвячений Дню Соборності України.

Відвідування подібних заходів сприяє вихованню у курсантів Одеського державного університету внутрішніх справ почуття патріотизму, формування особистості на засадах духовності, моральності, толерантності, шанобливого ставлення до національних надбань Українського народу, а також наслідування гідних прикладів в обличчі захисників нашої країни, які мужньо боронять цілісність та незалежність України, часом ціною власного життя.

Сьогодні, ми ще раз осмислюємо історичні уроки минулого, враховуючи їх на шляху до майбутнього. І головним із них є непохитне усвідомлення того, що лише в єдності наших помислів та дій, соборності душ ми зможемо досягнути головної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України.

 Тож, День Соборності України – свято, яке назавжди викарбовано в історії українського народу.

Перейти до вмісту