• Українська
  • English
×

Участь представників ОДУВС в українсько-литовському міжвідомчому семінарі

viber-imageЗ 28 по 30 вересня 2016 року в м. Вільнюсі за підтримки Міністерства внутрішніх справ Литовської Республіки відбувся українсько-литовський міжвідомчий семінар «Профілактика девіантної поведінки дітей та молоді в рамках професійної діяльності», в якому взяли участь члени наукового гуртка «Фортеця Права» кафедри адміністративного права та адміністративного процесу слухачі магістратури факультету № 1 лейтенант поліції Султаніє Мусаєва та старший лейтенант поліції Діана Наперковська, підготовлені науковим керівником – професором кафедри адміністративного права та адміністративного процесу, кандидатом юридичних наук, доцентом, підполковником поліції Рудой Катериною Миколаївною. 

img_20160929_11283429 вересня 2016 року о 09.00 год. розпочалось урочисте відкриття міжнародного українсько-литовського семінару сенатором акту незалежності Литовської Республіки Іреною Андрукайтєнє та координатором проекту Уляною Котляровою у вищому законодавчому органі Литви – Сеймі Литовської Республіки. У відкритті заходу було заслухано виступи першого заступника Литовської Республіки Відоса Гейдлівоса, Радника України в Литовській Республіці Андрія Скляра, представника Міністерства освіти та науки в Литовській Республіці Віталіни Істоміної, заступника директора Департаменту захисту прав дітей та усиновлення Міністерства соціальної політики України Володимира Вовка та урочисту промову слухачів магістратури  Мусаєвої Султаніє та Наперковської  Діани.

viber-image1Після відкриття міжвідомчого семінару для усіх учасників було проведено оглядову екскурсію в Сеймі, де представники Литовської Республіки ознайомили присутніх із історією становлення литовської держави та процесом прийняття та визнання Литви незалежною державою.

О 12.00 год. розпочалася І-ша сесія міжвідомчого семінару, присвячена основам профілактичної роботи серед дітей та молоді, формам та методам профілактичної роботи та профілактиці правопорушень у професійній діяльності, яка включала в себе продовження ІІ та ІІІ сесії. У процесі обговорення представники Литовської Республіки, а саме: Президент Вільнюської ради молоді розповів про діяльність, головні цілі та функціонування Поліцейського клубу для дітей та молоді, представник Департаменту поліції Литовської Республіки ознайомив учасників семінару із статистичними даними правопорушень серед молоді, які саме правопорушення скоюються та особливості відповідальності за їх вчинення, а також розроблені та діючі проекти  – «POLSA» та «Kaledine». Представник відділу превентивної діяльності розповів про процедуру та порядок становлення та зняття з обліку неповнолітніх правопорушників та нормативно-правову базу, регламентуючу дану діяльність.

viber-image7Наступного дня, 30 вересня 2016 року, починаючи з 09.00 год. у приміщенні Дому культури та мистецтва Міністерства внутрішніх справ Литовської Республіки розпочалась завершальна ІV-та сесія міжвідомчого семінару, в якому учасників семінару було поділено на дві групи. В кожній групі представники різних областей України в залежності від сфери діяльності, а саме: представники соціальної служби роботи з дітьми, представники освіти та науки,  представники поліції ділились досвідом щодо особливостей роботи з дітьми та попередження девіантної поведінки серед них.

aМіжвідомчий семінар пройшов плідно та активно. Представники Литовської Республіки та представники української делегації висвітлили актуальні теми й відповіли на поставлені запитання, що свідчить про високий рівень та відповідальне відношення до своєї роботи.

О 12.00 год. відбулось урочисте закриття міжнародного семінару, в якому кожного з учасників було нагороджено свідоцтвом учасника українсько-литовського семінару «Профілактика девіантної поведінки дітей та молоді в рамках професійної діяльності».

По завершенню нагородження відбулась екскурсія до м. Тракай – одного з п’яти старих міст, що знаходяться під охороною держави в Литві, яке славиться своїм неповторним географічним положенням і дерев’яною архітектурою.

Перейти до вмісту