• Українська
  • English
×

Участь представників ОДУВС у заходах з нагоди відзначення Дня партизанської слави

22 вересня 2017 року з нагоди відзначення Дня партизанської слави керівництво Одеського державного університету внутрішніх справ взяло участь в урочистій церемонії покладання квітів до пам’ятника Невідомому матросу.

Заходи проходили на Алеї Слави в Центральному dsc_1361парку культури та відпочинку ім. Т.Г. Шевченка за участю керівництва міста та області, представників ветеранських організацій та громадськості.

День партизанської слави відзначається щорічно 22 вересня згідно з Указом Президента України від 30 жовтня 2001 року №1020.

У День партизанської слави ми вшановуємо всіх тих, хто подарував майбутнє нам та нашим нащадкам.

dsc_1399dsc_1384Відзначення цього свята є державним визнанням неоціненного внеску захисників у велику Перемогу над фашизмом, відновленням історичної справедливості щодо масової участі українського народу у визвольній боротьбі проти гітлерівської навали. Цей день вчить нас згуртованості та єдності у боротьбі з загрозами.

Це – свято людей сильних духом із чистою совістю, котрі не шкодували життя для перемоги над ненависним ворогом.dsc_1403dsc_1401

З почуттям безмежної подяки й любові ми віддаємо данину поваги ветеранам антифашистського опору: колишнім підпільникам і партизанам, захисникам і визволителям рідної землі. Ми ніколи не забудемо подвигу героїв.

 

Перейти до вмісту