Участь представників ОДУВС у Всеукраїнських змаганнях з гирьового спорту

З 09 по 11 грудня 2016 року у місті Львові відбулись XVI Всеукраїнські змагання з гирьового спорту пам’яті професора Резнікова Ю.О. та Всеукраїнські змагання (чоловіки, жінки – ривок) з гирьового спорту «Гвардійський ривок».

Змагання проходили на навчально-спортивній базі літніх видів спорту Міністерства оборони України. Загалом у змаганнях взяли участь близько 200 спортсменів з 11 регіонів України.

Дані змагання проводились як серед чоловіків, так і серед жінок. Чоловіки випробовували свої сили у двоборстві, а жінки у ривку.

Команду Одеської області було представлено працівниками, курсантами та студентами Одеського державного університету внутрішніх справ.

У командному заліку команда Одеської області посіла восьме місце. Перше місце посіла команда Полтавської області, друге – команда Житомирської області, третє місце за львів’янами.

Також слід зазначити, що Ситник Роман та Якубська Наталія виконали норматив кандидата у майстри спорту України.

Такі події є важливими в житті спортсменів, адже вони не лише показують і перевіряють навички, але й пропагують здоровий спосіб життя.