• Українська
  • English
×

Участь представників ОДУВС у тренінгу Консультативної місії ЄС

Завідувач кафедри професійних та спеціальних дисциплін Херсонського факультету ОДУВС полковник поліції А.С. Беніцький та завідувач кафедри криміналістики, судової медицини та психіатрії ОДУВС майор поліції О.М. Заяц взяли участь у тренінгу, проведеному представниками Консультативної місії Європейського Союзу (EUAM) на базі ГУНП у Херсонській області у межах її триденного навчального візиту для слідчих і прокурорів Херсонської області, а також представників ОДУВС.

4Пріоритетом Консультативної місії є надання підтримки державним органам України у послідовному реформуванні сектору цивільної безпеки шляхом стратегічних консультацій й практичних заходів з реформування згідно зі стандартами ЄС та міжнародними принципами належного врядування та дотримання прав людини. До сектору цивільної безпеки EUAM належать установи, відповідальні за охорону правопорядку та верховенство права, а саме Міністерство внутрішніх справ, Національна поліція, Генеральна прокуратура та ін.

Разом з презентаціями досвіду роботи поліцейських країн Європейського Союзу щодо протидії транскордонній організованій злочинності, відмиванню злочинних доходів, комп’ютерним злочинам, учасники тренінгу мали можливість ознайомитися з процедурою використання судово-медичних висновків у ході досудового розслідування та в суді, міжнародно-правового співробітництва у сфері кримінальної юстиції тощо.

Під час тренінгу учасники брали активну участь в обговоренні проблемних правових питань, пов’язаних з кримінальним та кримінально-процесуальним законодавством України та країн Європейського Союзу.

Наприкінці навчання усі учасники отримали міжнародні сертифікати Консультативної місії ЄС (EUAM).

Перейти до вмісту