• Українська
  • English
×

Участь представників ОДУВС у святкових заходах з нагоди відзначення Дня Військово-Морських Сил Збройних Сил України

02 липня 2017 року на Одеському морському вокзалі керівництво Одеського державного університету внутрішніх справ взяло участь у святкових заходах з нагоди відзначення 25-ї річниці Дня Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

img_8348Цього дня присутні мали нагоду стати свідками ритуалу підняття Військово-Морського прапору, прапорів розцвічування на кораблях Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

img_8326З метою вшанування пам’яті загиблих військових і цивільних моряків в акваторії Одеського заливу відбулось покладання вінків та квітів на воду з катерів ВМС Збройних Сил України.

Поряд з демонстрацією елементів льотного вишколу, десантування парашутистів із Державним Прапором України та прапорами Військово-Морських Сил Збройних Сил України, увазі глядачів були представлені презентація військових навчальних закладів Військово-Морських Сил Збройних Сил України, а також проведення майстер-класів на військово-морську тематику.

img_8350Не залишили байдужими мешканців та гостей міста і виступи духових оркестрів, дефіле, концерт та показ військової техніки, бойових кораблів, катерів, суден забезпечення, зразків озброєння Військово-Морських Сил Збройних Сил України та Державної прикордонної служби України.

Слід зазначити, що Військово-Морські Сили Збройних Сил України призначені для захисту суверенітету і державних інтересів України на морі, розгрому угруповань ВМС противника у визначених військово-морських зонах самостійно та у взаємодії з іншими видами Збройних Сил України, сприяння Сухопутним військам Збройних Сил України на приморському напрямку.

img_8313 img_8315img_8346 img_8328 img_8339 img_8342 img_8344 img_8347 img_8349 img_8351 img_8352 img_8353

Перейти до вмісту