• Українська
  • English
×

УЧАСТЬ ПРЕДСТАВНИКІВ ОДУВС У РЕГІОНАЛЬНІЙ НАРАДІ З ПИТАНЬ ПІДГОТОВКИ ТА АТЕСТАЦІЇ КАДРІВ ВИЩОЇ КВАЛІФІКАЦІЇ

24 березня 2018 року представники Одеського державного університету внутрішніх справ взяли участь у Регіональній нараді з питань підготовки та атестації кадрів вищої кваліфікації, яка проводилася з ініціативи Міністерства освіти і науки України.

Нарада проводилася за участю першого заступника Міністра освіти і науки України Володимира Ковтунця та директора Департаменту атестації кадрів вищої кваліфікації та ліцензування МОН України Андрія Шевцова.

Метою заходу стало обговорення актуальних питань  реформування процесів підготовки та атестації наукових і науково-педагогічних кадрів.

Зокрема, під час наради обговорювалися питання відповідальності спеціалізованих вчених рад за прийняття ними рішень про присудження наукових ступенів, а також про відповідальність керівників та вчених (науково-технічних) рад закладів вищої освіти (наукових установ) за прийняття ними рішень про присвоєння вчених звань.

У нараді взяли участь перший проректор університету полковник поліції Сергій Албул, вчений секретар університету, голови та секретарі спеціалізованих вчених рад, керівник докторантури та аспірантури університету.

Перейти до вмісту