Участь представників ОДУВС у Міжнародному студентському науковому симпозіумі

18 листопада 2016 року представники курсантсько-студентського наукового гуртка кафедри адміністративного права та адміністративного процесу ОДУВС «Фортеця Права» взяли участь у IV Міжнародному студентському науковому симпозіумі «Співдружність наук: архітектура, економіка, право».

Захід проходив у Івано-Франківському університеті права імені Короля Данила Галицького. У симпозіумі взяли участь понад 150 учасників з м. Батумі (Грузія) та м. Барановичі (Білорусі), а також з Києва, Тернополя, Миколаєва, Харкова, Рівного, Одеси та Дніпра.

Одеський державний університет внутрішніх справ представляли курсант 3-го курсу факультету №2 Ярошенко Вероніка, курсант 3-го курсу факультету №1 Танцюра Юлія та курсант 3-го курсу факультету №3 Яценко Яна під керівництвом доцента кафедри адміністративного права та адміністративного процесу ОДУВС Томіної Вікторії.

Метою наукового заходу було обговорення й пошук шляхів вирішення актуальних проблем в розвитку архітектури, економіки та права України молодими дослідниками.

Формат симпозіуму передбачав змагання з визначення кращого доповідача відповідного напрямку. Представниці нашого вищого навчального закладу посіли почесне третє місце та отримали сертифікати учасників IV Міжнародного студентського наукового симпозіуму «Співдружність наук: архітектура, економіка, право».