• Українська
  • English
×

Участь представників ОДУВС у міжнародній науково-практичній конференції

1 листопада доцент кафедри іноземних мов кандидат педагогічних наук Алла Бочевар та курсанти 403 навчального взводу факультету № 3 Одеського державного університету внутрішніх справ взяли участь у міжнародній науково-практичній конференції «Права і свободи людини та їх забезпечення в умовах несвободи» в Академії  Державної пенітенціарної служби України (м. Чернiгiв).

img_4276-1 Її метою стало обговорення актуальних питань забезпечення прав і свобод людини в умовах несвободи, вдосконалення кримінально-виконавчого та іншого галузевого законодавства, підготовка персоналу для органів та установ кримінально-виконавчої служби, підвищення якості його освіти й вироблення пропозицій щодо вдосконалення названих напрямів.

img_4366-1Робота конференції була здійснена за секціями:

− філософсько-правового розуміння категорій «свобода» й «несвобода»;

− правових і психолого-педагогічних засад підготовки здобувачів вищої освіти та функціонування органів і установ виконання покарань;

− цивільно-правового напряму забезпечення прав людини в місцях несвободи;

− забезпечення безпеки, дотримання прав і свобод засуджених, персоналу та інших осіб кримінологічними, кримінально-правовими, процесуальними та кримінально-виконавчими засобами.

img_1407-1img-6c6060fc3c7ebc21d66d0da76fdeb003-v img_20181101_190229_990

Перейти до вмісту