• Українська
  • English
×

Участь представника ОДУВС в установчому з’їзді Всеукраїнської профспілки МВС України

6 жовтня  2017 року у Центрі культури та мистецтв МВС України відбувся установчий з’їзд Всеукраїнської професійної спілки Міністерства внутрішніх справ України.

Від первинної профспілкової організації Одеського державного університету внутрішніх справ участь у роботі З’їзду взяв проректор університету – директор навчально-наукового інституту заочного та дистанційного навчання кандидат юридичних наук, доцент підполковник поліції Андрій Холостенко, якого було обрано делегатом від нашого вищого навчального закладу.

На установчому з’їзді обговорювалися питання про обрання Голови Профспілки та його заступників, Центрального комітету та його президії, мандатних та ревізійних комісій Профспілки.

В результаті роботи з’їзду проректора університету – директора навчально-наукового інституту заочного та дистанційного навчання кандидата юридичних наук, доцента підполковника поліції Андрія Холостенка було обрано до складу Центрального комітету Всеукраїнської професійної спілки Міністерства внутрішніх справ України.

Перейти до вмісту