• Українська
  • English
×

УЧАСТЬ ПРЕДСТАВНИКА ХЕРСОНСЬКОГО ФАКУЛЬТЕТУ В РОБОТІ ОБЛАСНОГО МЕТОДИЧНОГО ОБ’ЄДНАННЯ КЕРІВНИКІВ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ РЕГІОНУ

14 вересня 2018 року завідувач кафедри спеціальної фізичної та вогневої підготовки Херсонського факультету ОДУВС кандидат педагогічних наук, доцент Тарас Вайда взяв участь у виїзному засіданні Херсонського обласного науково-методичного об’єднання керівників (завідувачів) кафедр фізичного виховання закладів вищої освіти типу інститут, академія, університет, яке проводилось на базі мальовничої водної станції Херсонського реабілітаційного фізкультурно-оздоровчого комплексу «Інваспорт» (третій затон р. Дніпра).

На початку зібрання відзначено кращих керівників фізичного виховання серед ЗВО. Порядок денний засідання передбачав розгляд питань щодо планування діяльності науково-методичного об’єднання за поточний навчальний рік, проводилось обговорення та затвердження плану його роботи на 2018-2019 навчальний рік, а також підведено підсумки минулорічних обласних студентських змагань та уточнювався порядок проведення державного тестування з фізичного виховання студентської молоді.

Відповідно до календарного плану спортивно-масових заходів Херсонського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та у відповідності з вимогами Положення про ХІV обласну Універсіаду 2018-2019 навчального року, будуть проведені змагання серед ЗВО області з дев’яти видів спорту, в яких братимуть участь і курсанти Херсонського факультету ОДУВС.

Змагання обласної Універсіади носять масовий характер: в І та ІІ етапах щорічно беруть участь біля 30 тисяч студентської та курсантської молоді, а у фінальній частині змагаються більше 2 тисяч юнаків та дівчат. Усього в Універсіаді бере участь 9 навчальних закладів Херсонської області ІІІ-ІV рівнів акредитації. Підсумки за результатами участі в змаганнях проводяться згідно з Положенням окремо серед юнаків та дівчат, загальнокомандне місце закладу вищої освіти, в цілому, визначається з урахуванням успішності виступів обох команд.

Побажаємо в новому навчальному році нашим спортсменам успішних виступів і чергових перемог.

Херсонський факультет

Перейти до вмісту