• Українська
  • English
×

Участь представника Херсонського факультету ОДУВС у засіданні робочої групи під патронатом ОБСЄ в Україні

1-lvov-testУ червні 2018 року завідувач кафедри професійних та спеціальних дисциплін Херсонського факультету ОДУВС кандидат юридичних наук, професор полковник поліції Андрій Беніцький взяв участь у засіданні робочої групи з розробки тестових завдань для проведення єдиного фахового вступного випробування з використанням організаційно-технологічних процесів здійснення зовнішнього незалежного оцінювання для вступу для здобуття ступеня вищої освіти магістра за спеціальністю 081 «Право» в 2018 році.

2-lvov-testНауковий захід відбувся в Центрі імені Митрополита Андрія Шептицького при Українському католицькому університеті в м. Львові.

Учасники робочої групи обговорювали проблеми планування розробки та рецензування тестових завдань, а також перші результати кампанії з формування бази тестових завдань для магістерського правничого ЗНО. Під час зустрічі було розглянуто технічні показники якості завдань і тестування в цілому, результати проведених апробацій, а також розроблених і рецензованих тестових завдань та ін.

4-lvov-testНа засіданні робочої групи експерт з тестових технологій, президент міжнародної громадської організації «Універсальна екзаменаційна мережа» (UENet) Сергій Мудрук ознайомив учасників заходу з процедурами адміністрування тесту, інструментами оцінювання завдань з конструйованою відповіддю, окремими техніками встановлення стандартів тощо.

Захід було проведено під патронатом ОБСЄ в Україні у межах проекту «Удосконалення юридичної освіти та освіти з прав людини», метою якого є створення необхідних передумов для посилення спроможності наукової правничої спільноти викладати юридичні дисципліни, спрямовані на виховання у майбутніх працівників поваги до розвитку освіти з прав людини та її захисту.

Перейти до вмісту