• Українська
  • English
×

УЧАСТЬ НАУКОВЦІВ УНІВЕРСИТЕТУ В МІЖНАРОДНОМУ ФОРУМІ

18 травня 2018 року в готелі «Олександрівський» м. Одеса співробітники Одеського державного університету внутрішніх справ Олександр Сіфоров, Володимир Пядишев та Карен Ісмайлов взяли участь у Samsung B2B Forum 2018.

viber-imageУчасть у форумі представників університету є формою реалізації поєднання взаємодії правоохоронних органів та цивільного сектору для вдосконалення системи забезпечення миру та спокою в державі.

Цей захід було присвячено використанню найновіших продуктів і рішень від компанії Samsung Electronics на підприємствах та організаціях для забезпечення ефективної роботи ІТ-інфраструктури, аудіовізуалізаціі виробничих процесів і вдосконалення взаємодії між підрозділами.

viber-image2Наряду з презентаціями сучасних професійних моніторів, бізнес-моніторів, SSD накопичувачів та карт пам’яті особливо цікавою була презентація інноваційного рішення від Samsung – Digital Flip Chart – цифрового фліпчарта, який призначений для підвищення ефективності командної роботи, а також при організації й проведенні тренінгів (нарад), він об’єднує переваги стандартних паперових фліпчартів та офісних дошок. Samsung Flip відкриває додаткові можливості для генерації цінних ідей, зберігаючи при цьому звичне відчуття традиційного письма, дозволяє писати і малювати декільком користувачам одночасно. viber-image3Зручна підставка на коліщатках дозволяє без праці переміщати фліпчарт, перетворюючи будь-який кабінет у кімнату для тренінгу. Вбудовані функції спільного використання екрана дозволяють транслювати контент на підключені ПК, смартфони і планшети. Користувачі можуть імпортувати свої локальні файли на дисплей фліпчарта, представляючи свої ідеї колегам. Результати можна також зберегти через USB порт на флешку або інший зовнішній накопичувач.

 Під час заходу всі учасники знайомилися з інноваційними розробками компанії, спілкувалися та обмінювалися досвідом, планами на майбутнє.

За більш детальною інформацією з наведеного семінару всі зацікавлені особи можуть звертатися на кафедру кібербезпеки та інформаційного забезпечення.

Перейти до вмісту