• Українська
  • English
×

Участь керівництва ОДУВС у семінар-нараді «Актуальні питання реалізації Концепції реформування освіти в Міністерстві внутрішніх справ України»

728-29 вересня 2017 року, у Харкові, під головуванням директора Департаменту персоналу, організації освітньої та наукової діяльності МВС України полковника поліції Геннадія Доскевича було проведено міжвідомчий семінар-нараду «Актуальні питання реалізації 39Концепції реформування освіти в Міністерстві внутрішніх справ України» за участі керівників вищих навчальних закладів МВС України, в тому числі і керівництва нашого вишу – ректора ОДУВС генерала поліції третього рангу Івана Катеринчука, першого проректора полковника поліції Сергія Албула та проректора майора поліції Анатолія Нікітіна.

2728 вересня семінар-нарада проходив на базі Харківського національного університету внутрішніх справ, де  учасники обговорили підсумки вступної кампанії 2017 року та перспективи на 2018 рік, розглянули стан організації первинної професійної підготовки поліцейських та інші питання щодо діяльності відомчих вищих навчальних закладів.

29Директор Департаменту персоналу, організації освітньої та наукової діяльності МВС України полковник поліції Геннадій Доскевич та начальник управління професійної освіти та науки Департаменту МВС полковник поліції Антон Сизоненко презентували учасникам заходу проект моделі підготовки поліцейського у вищих навчальних закладах МВС.

19-1У рамках семінару-наради також відбулися тактико-спеціальні навчання. Керівники ВНЗ відвідали навчально-тренувальні полігони – відділ поліції, криміналістичний полігон, стрілецький комплекс, центр протидії кіберзлочинності та моніторингу кіберпростору, ознайомилися з об’єктами матеріально-технічної бази університету: відвідали спеціалізовані аудиторії, юридичну клініку, бібліотеку, музей, розташування курсантів-першокурсників факультету № 1.

dsc_0229-qprДругий день семінару-наради за участі керівників вишів МВС України проходив на базі Національної академії Національної гвардії України та Національного університету цивільного захисту України. Розпочався захід із вшанування пам’яті вихованців Академії, які загинули в роки Другої Світової війни, під час виконання службово-бойових завдань в зоні проведення антитерористичної операції. Було покладено квіти до стели героїв навчального закладу.

dsc_0271-qprУчасники семінару ознайомилися з навчально-матеріальною базою Академії: музеєм, сучасним навчально-тренувальним комплексом з вогневої підготовки, який оснащений новітніми тренажерами, мультимедійними та бойовими тирами, а також нещодавно відкритим навчально-спортивним комплексом Академії.

5В Національному університеті цивільного захисту України учасники наради ознайомились із підготовкою майбутніх рятувальників для підрозділів ДСНС, матеріально-технічною базою вищого навчального закладу Державної служби України з надзвичайних ситуацій, побували у навчальних аудиторіях та науково-дослідних лабораторіях, відвідали музей НУЦЗУ. 11111Особливу зацікавленість керівників вищих навчальних закладів МВС України викликали результати науково-дослідної діяльності університету, в рамках яких були продемонстровані останні перспективні наукові розробки, що захищені патентами України на винаходи та корисні моделі. Основний акцент наукової локації університету був зосереджений на практичній направленості та можливості ефективного впровадження (комерціалізації) наробок університету у повсякденну діяльність підрозділів ДСНС та інших силових структур.

Цього дня було підведено підсумки семінару-наради та окреслено нові напрями роботи.

Перейти до вмісту