• Українська
  • English
×

Учасники тренінгу з лідерства та управління отримали сертифікати Консультативної місії Європейського Союзу

Починаючи з 17 по 19 травня 2017 року в Одеському державному університеті внутрішніх справ проходив тренінг Консультативної місії Європейського союзу з лідерства та управління для керівників підрозділів поліції середньої ланки Одеської області.

По завершенню тренінгу проректор університету – директор навчально-наукового інституту заочного та дистанційного навчання підполковник поліції Андрій Холостенко, тренер КМЄС Вільям Браме та спеціаліст з тренінгів з питань взаємодії поліції з громадою КМЄС Дмитро Мельник вручили усім учасникам міжнародні сертифікати Консультативної місії Європейського союзу.

Нагадаємо, що тренінг проводили провідні фахівці у даній галузі – тренер КМЄС Вільям Браме, провідний радник КМЄС Мартін Хеіл, керівник Компоненту правоохоронних органів КМЄС Ізабел Торен, керівник операційного відділу КМЄС Удо Моеллер та керівник місії КМЄС Кестутіс Лансінскас.

Участь у навчанні взяли керівники секторів реагування патрульної поліції територіальних підрозділів та відділень ГУНП в Одеській області, а також представники Управління патрульної поліції м. Одеси.

Під час дискусії сторони обмінювалися загальними проблемними питаннями, які виникали під час роботи, та пропонували шляхи їх вирішення. Загалом тренінг пройшов ефективно та плідно.

Перейти до вмісту