• Українська
  • English
×

Учасники тренінгу з лідерства та управління отримали сертифікати Консультативної місії Європейського Союзу

Починаючи з 27 по 29 вересня 2017 року в Одеському державному університеті внутрішніх справ проходив тренінг Консультативної місії Європейського Союзу з лідерства та управління для керівників підрозділів поліції середньої ланки Одеської області.

По завершенню тренінгу проректор університету – директор навчально-наукового інституту заочного та дистанційного навчання підполковник поліції Андрій Холостенко та тренер КМЄС Вільям Брейм вручили усім учасникам міжнародні сертифікати Консультативної місії Європейського союзу.

Нагадаємо, що тренінг проводили провідний радник з питань взаємодії поліції з громадою КМЄС Вільям Брейм та тренер/радник з питань взаємодії поліції з громадою КМЄС Мора Осуліван.

Участь у навчанні взяли керівники територіальних відділів та відділень ГУНП в Одеській області, а також представники Управління патрульної поліції м. Одеса.

Тренінг пройшов ефективно – у робочій та водночас дружній атмосфері, а належна організація заходу та високий рівень тренерів дозволили плідно попрацювати та отримати нові знання.

 

Перейти до вмісту