• Українська
  • English
×

Учасники тренінгу з кримінального аналізу отримали міжнародні сертифікати

Починаючи з 06 до 10 листопада 2017 року в Одеському державному університеті внутрішніх справ проходив тренінг з кримінального аналізу за участю іноземних фахівців.

По завершенню тренінгу проректор університету – директор навчально-наукового інституту заочного та дистанційного навчання кандидат юридичних наук, доцент підполковник поліції Андрій Холостенко та тренер КМЄС Віорел Міхаіта вручили усім учасникам міжнародні сертифікати Консультативної місії Європейського союзу.

Нагадаємо, що тренінг проводили румунські аналітики: Влад Олару, Паул Маркус, Богдан Діту, Віорел Міхаіта за участю фахівців з Консультативної Місії ЄС в Україні Томмі Пейппо, Богдана Денисенка та Олександра Бондарєва.

Участь у навчанні взяли працівники ГУНП в Одеській області, представники Державної прикордонної служби України, заступник начальника Центру аналізу інформації Національного інспекторату розслідувань Генерального інспекторату поліції Республіки Молдова Владислав Кожухарь, а також представники науково-педагогічного складу ОДУВС.

Тренінг пройшов ефективно – у робочій та водночас дружній атмосфері, а належна організація заходу та високий рівень тренерів дозволили плідно попрацювати та отримати нові знання.

 

 

 

Перейти до вмісту