У Херсонському факультеті проведено заходи до Дня пам’яті жертв голодоморів в Україні

dsc06868dsc06872Голодомор 1932-1933 рр. – одна з найжахливіших сторінок у Новітній історії українського народу. До Дня вшанування пам’яті жертв тих часів на базі Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ проведені меморіальні заходи.

Викладачами проведені кураторські години-пам’яті, під час яких організовано перегляд курсантами і студентами кінофільму про ті тяжкі часи.

p71123-143128p71123-143111Червоні гвоздики поклали курсанти до меморіального комплексу жертвам голодоморів та політичних репресій по вул. Тираспольській в м. Херсон.

Викладачами, студентами і курсантами створено інсталяцію «Пам’ятаємо, недопустимо», яку було розміщено у фойє навчального закладу і з якою могли ознайомитися усі бажаючі.

25 листопада о 16.00 курсанти та викладачі приєдналися до Всеукраїнської акції «Запали свічку».

Завдання кожного з нас – зберегти пам’ять про все, що відбулося у 1932-1933 роках, і не допустити більше такого на українській землі.