• Українська
  • English
×

У ХЕРСОНСЬКОМУ ФАКУЛЬТЕТІ ПРОВЕДЕНО ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

25 лютого 2017 року у Херсонському факультеті Одеського державного університету внутрішніх справ проведено черговий День відкритих дверей.

viber-image-jpg2Напередодні початку реєстрації випускників загальноосвітніх навчальних закладів для проходження зовнішнього незалежного тестування науково-педагогічний склад факультету ознайомив присутніх − потенційних абітурієнтів та їх батьків − з правилами та умовами вступу до закладу вищої освіти зі специфічними умовами навчання. Багато запитань, які були задані під час зустрічі, свідчать про зацікавленість цьогорічних випускників та їх бажання вчитися в обраному навчальному закладі, здобувати професію юриста чи правоохоронця.

viber-image-jpg3Також для учасників Дня відкритих дверей була проведена екскурсія навчальним закладом, метою якої було наочно продемонструвати матеріально-технічну базу Херсонського факультету, дати можливість абітурієнтам на власні очі побачити обладнані побутові приміщення, де проживають курсанти протягом першого року навчання, оцінити можливості спортивної зали та стрілецького тиру.

Для удосконалення самостійної цілеспрямованої фізичної підготовки абітурієнтів було охарактеризовано порядок оцінювання нормативів, які передбачені під час вступу, курсантами-першокурсниками було продемонстровано правильність виконання вправ, які складають кандидати на навчання під час проведення конкурсу фізичних здібностей.

viber-imageНаприкінці екскурсії у стрілецькому тирі присутні юнаки та дівчата мали можливість побачити справжню зброю, спробувати самостійно розібрати та зібрати масо-габаритний макет пістолета Макарова.

Наступні Дні відкритих дверей будуть регулярно проводитись в останню суботу кожного місяця аж до закінчення навчального року.

Науково-педагогічний склад буде радий бачити 25 березня цього року всіх випускників загальноосвітніх шкіл, училищ та коледжів, які виявлять бажання вступити до Херсонського факультету, а також відповісти на будь-які запитання щодо умов вступу та подальшого навчання.

Перейти до вмісту