• Українська
  • English
×

У ХЕРСОНСЬКОМУ ФАКУЛЬТЕТІ ПРОВЕДЕНА ПЕРШІСТЬ З НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ

23-24 травня 2017 року у Херсонському факультеті ОДУВС проведені спортивні змагання з настільного тенісу, участь у яких взяли курсанти та студенти 1-2 курсів, а також слухачі курсів первинної професійної підготовки.

Ініціативу щодо проведення першості з цього виду спорту проявили активісти новоствореного курсантського та студентського товариства факультету, яку із задоволенням підтримали деканат та кафедра спеціальної фізичної і вогневої підготовки навчального закладу.

Програма змагань передбачала проведення індивідуальної першості за олімпійською системою (програв − вибув), переможці визначались окремо серед дівчат та хлопців. Кожну навчальну групу представляли два юнаки та дві дівчини. Всього у змаганнях брало участь біля тридцяти студентів, курсантів та слухачів курсів первинної професійної підготовки Херсонського факультету.

Боротьба була впертою у кожній партії, але сили спортсменам надавала емоційна підтримка вболівальників-одногрупників, які активно підтримували представників свого підрозділу.

За результатами змагань серед дівчат 1 місце посіла курсантка 204 навчального взводу Тетяна Барбан, 2 місце здобула студентка навчальної групи 15ПД-1 Єлизавета Присяжна, 3 місце − студентка навчальної групи 15ПЗ Яна Білоусова.

Серед хлопців за результатами змагань 1 місце посів слухач курсів первинної початкової підготовки (група патрульних поліцейських) Олексій Складенко, 2 місце здобув слухач цієї ж групи Костянтин Середа, 3 місце виборов курсант 208 навчального взводу Сергій Калмиков.

Т.в.о. декана Херсонського факультету Олексій Соловей привітав переможців та призерів змагань з перемогою та в урочистій обстановці перед вишикуваним перемінним складом Херсонського факультету на стройовому плацу вручив нагороди спортсменам.

Майбутні юристи та правоохоронці переконані, що організація та проведення самими курсантами та студентами в подальшому таких спортивних поєдинків сприятиме залученню до активних занять фізичною культурою ще більшої кількості молоді, формуванню у юнаків і дівчат завдяки грі в настільний теніс таких важливих особистісних якостей, як миттєва реакція, витривалість, зібраність та координація рухів, а також вихованню у поліцейських та юристів професійної витримки, поваги до суперника та корпоративної товариськості.

Тарас Вайда,  Херсонський факультет ОДУВС

Перейти до вмісту