• Українська
  • English
×

У ХЕРСОНСЬКОМУ ФАКУЛЬТЕТІ ПІДВЕДЕНІ ПІДСУМКИ ТАБІРНОГО ЗБОРУ

30 серпня 2017 року в Херсонському факультеті проведено заходи з підведення підсумків табірного збору з курсантами набору 2017 року.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAКрилатий вислів О. Суворова «Важко у навчанні – легко в бою» чи не найкраще відповідає девізу табірного збору, програму якого згідно з відомчими вимогами МВС України з 14 по 30 серпня 2017 року старанно засвоювали першокурсники Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ.

Протягом двох тижнів 75 вчорашніх вступників із багатьох регіонів України, які витримали складні вступні випробування зовнішнього незалежного тестування та творчого конкурсу, складали свій перший професійний іспит з адаптації до серйозних вимог подальшого фахового навчання та проходження служби на посадах курсантів у вищому навчальному закладі Міністерства внутрішніх справ України.

На стройовому плацу підрозділу вишикувався особовий склад першого курсу та науково-педагогічний склад факультету, які з почуттям задоволення від виконаних обов’язків підійшли до завершення першого етапу професійного становлення сучасних поліцейських.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAУ привітальній промові до першокурсників т.в.о. декана Херсонського факультету Олексій Соловей відзначив успішне входження вчорашніх абітурієнтів до лав правоохоронців, їх адаптацію до нових умов навчання. Для цього науково-педагогічним складом кафедр та адміністративно-командним складом факультету було покладено чимало зусиль.

Професор кафедри загальноправових та соціально-гуманітарних дисциплін Володимир Бутенко зазначив, що на виконання плану організаційної та виховної роботи з курсантами 1-го курсу Херсонського факультету ОДУВС за час табірного збору було проведено не тільки лекційні та практичні навчальні заняття за розкладом, але й комплекс спортивно-масових заходів, психологічних тренінгів, виховних бесід та занять зі стройової підготовки, які в цілому дали змогу молоді краще усвідомити особливість обраної професії, сприяли згуртуванню курсантських колективів. А завдяки активній участі у такому насиченому культурно-освітніми й спортивно-масовими заходами житті факультету кожен юнак та дівчина вже змогли спробувати власні сили, продемонструвати індивідуальні здібності, проявити себе з кращого боку у різних видах навчальної та службової діяльності.

Доцент кафедри спеціальної фізичної та вогневої підготовки Херсонського факультету Тарас Вайда відзначив активну участь першокурсників у спортивних змаганнях, наголосив, що фізична підготовка є важливою та невід’ємною складовою професійної діяльності працівників Національної поліції. Цьому напрямку й надалі буде приділятися достатня увага з боку як керівництва факультету та університету, так і безпосередньо науково-педагогічним складом кафедри.

Під час табірного збору було проведено огляд-конкурс стінгазет, підготовлених першокурсниками до Дня знань, а також огляд виконання підрозділами стройової пісні.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAТ.в.о. декана Херсонського факультету Олексій Соловей своїми правами заохотив курсантів, які стали переможцями та призерами у першостях табірного збору з різних видів спорту, вручивши їм відповідні грамоти та дипломи.

З 1 вересня успішно започатковану «фахову естафету» професійного становлення правоохоронців продовжить весь науково-педагогічний склад навчального закладу. Сподіваємось, що сьогоднішні першокурсники продовжать кращі традиції Херсонського факультету ОДУВС як базового навчального закладу МВС України у південному регіоні, а випускники закладу вже у недалекому майбутньому активно сприятимуть подальшому становленню нашої правової держави.

Тож, хай їм щастить на ниві навчання, побажаємо достойно нести високе й почесне звання курсанта Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ впродовж всього життя.

Тарас Вайда, Херсонський факультет

Перейти до вмісту