У Херсонському факультеті ОДУВС відбувся випуск поліцейських патрульної служби

20 лютого 2018 року в Херсонському факультеті ОДУВС відбувся випуск першої групи поліцейських патрульної служби, які на базі навчального закладу проходили курси підвищення кваліфікації.

1 2 Упродовж двох тижнів 25 патрульних поліцейських з УПП Херсонської, Миколаївської та Запорізької областей проходили навчання з тактики дій під час несення служби (при проведенні перевірки документів, під час масових заходів тощо), фізичної підготовки, професійної етики.

Особливу увагу приділено вивченню тем, присвячених антикорупційному законодавству, дотриманню прав людини та верховенства права. По завершенню навчання усі слухачі першої групи успішно склали комплексний екзамен та з рук проректора державного університету – декана Херсонського факультету ОДУВС полковника поліції Олександра Берили отримали свідоцтва про проходження курсів підвищення кваліфікації.

Сьогодні курси підвищення кваліфікації проходять ще дві групи патрульних, а всього до кінця 2018 року планується охопити навчанням близько 900 слухачів.