У Херсонському факультеті ОДУВС проведено День відкритих дверей

27 жовтня 2017 року на базі Херсонського факультету ОДУВС був проведений перший День відкритих дверей. До навчального закладу завітали учні шкіл Херсонської області та міста Херсона.

Науково-педагогічний склад факультету ознайомив присутніх з правилами вступу та умовами навчання у закладі вищої освіти. Абітурієнти та їх батьки мали можливість поспілкуватися з науково-педагогічним складом факультету та отримати відповіді на всі запитання, які їх цікавили.

Також для учасників Дня відкритих дверей була проведена екскурсія навчальним закладом для ознайомлення абітурієнтів та їх батьків з умовами проживання й навчання курсантів та студентів факультету.

Наступні Дні  відкритих дверей будуть систематично проводитись в останню суботу кожного місяця.