• Українська
  • English
×

У ХЕРСОНСЬКОМУ ФАКУЛЬТЕТІ ДО ДНЯ МІСТА ПРОВЕДЕНА ОСІННЯ ПЕРШІСТЬ З ФУТБОЛУ

Фізичне виховання та спорт у Херсонському факультеті ОДУВС є важливою складовою професійної підготовки поліцейських, розвитку котрих у навчальному закладі  приділяється достатньо уваги керівництвом підрозділу та викладачами профільної кафедри. Спільними зусиллями створюються сприятливі умови для підвищення фізичної підготовки курсантів, серед студентів та слухачів культивується здоровий спосіб життя, молодь активно залучається до занять у спортивних секціях, бере участь у спортивних змаганнях різного рівня.

11-14 вересня цього року за ініціативи т.в.о. декана Херсонського факультету Олексія Солов’я проведена традиційна осіння першість з футболу, яка проводилася з нагоди святкування Дня міста Херсона.

Змагання цього популярного серед курсантів виду спорту відбувалися між п’ятьма збірними командами студентів, слухачів курсів первинної професійної підготовки та курсантів (1-3 курс) вищого навчального закладу, кожна гра проходила в атмосфері напруженої боротьби. Всі учасники, не звертаючи уваги на втому та спеку, при активній підтримці своїх вболівальників-товаришів по навчанню у безкомпромісному протиборстві виборювали у кожній зустрічі бажану для них перемогу.

Переможцями у футбольному турнірі стала найбільш згуртована збірна команда курсантів 3 курсу (капітан команди − Сергій Калмиков), спортсмени котрої продемонстрували добру зіграність та грамотну тактику гри.

Друге місце посіли слухачі курсів первинної професійної підготовки (капітан команди − Вадим Дубровський), третє місце − курсанти 2 курсу (капітан команди − Іван Кучеренко).

За результатами першості команди-переможці заохочені правами т.в.о. декана Херсонського факультету, грамоти переможцям і призерам вручені на стройовому плацу підрозділу.

Вітаємо переможців та призерів першості з футболу, а спортсменам факультету побажаємо чергових перемог у спортивних змаганнях з різних видів спорту, котрі вже найближчим часом будуть проводитися як у самому навчальному закладі, так і серед ВНЗ Херсонської області та підрозділів Херсонської обласної організації ФСТ «Динамо» України.

Вайда Т.С., Херсонський факультет

Перейти до вмісту