• Українська
  • English
×

У ХЕРСОНСЬКОМУ ФАКУЛЬТЕТІ ДО ДНЯ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ ПРОВЕДЕНО ОСВІТНІЙ ЗАХІД

26 червня з нагоди святкування загальнодержавного свята − Дня Конституції України − у Херсонському факультеті проведено освітній захід за участі науково-педагогічного складу, курсантів та студентів підрозділу ОДУВС.

Старший викладач кафедри професійних та спеціальних дисциплін кандидат юридичних наук Бухонський С.О. ознайомив присутніх з історією прийняття Основного закону України − двадцять два роки тому 28 червня увійшло в новітню історію держави, як День великого загальнонаціонального порозуміння та верховенства національних інтересів. Особовому складу факультету продемонстровано відеофільм з основними віхами становлення української конституції − з козацьких часів і до сьогодення.

Як зазначив у своєму виступі доповідач, Конституція України визнана однією з найдемократичніших у Європі та світі й стала реальною дієвою основою розбудови нашої незалежної держави, як повноправної учасниці світового співтовариства.

Херсонський факультет шанує урочистий День Конституції, особовий склад вважає своїм беззаперечним обов’язком дотримання та виконання положень Основного Закону задля гарантії прав і свобод кожного громадянина в нашій країні. Для правоохоронців та юристів – це особливе свято, адже вони обрали для себе непросту місію – служити і захищати базові принципи існування всього українського народу, бути на варті законності та охороняти визначальні конституційні норми.

Старший викладач кафедри спеціальної фізичної та вогневої підготовки кандидат юридичних наук Вікторія Щирська ознайомила присутніх із сучасними педагогічними технологіями − комплексними заняттями, котрі активно використовують науково-педагогічні працівники з метою удосконалення професійної готовності правоохоронців.

Також напередодні святкування цього загальнодержавного свята з особовим складом факультету проведено цільовий інструктаж, щодо дотримання заходів безпеки при перебуванні курсантів поза межами навчального закладу.

У цей святковий день бажаємо усім міцного здоров’я, наснаги, невичерпної енергії, оптимізму та нових звершень в ім’я процвітання України! Нехай злагода та мир панують на нашій землі, а у душі кожного  громадянина міцніє почуття гордості за свою Батьківщину!

Зі святом Конституції України!

 

Тарас Вайда, Херсонський факультет

Перейти до вмісту