• Українська
  • English
×

Творчі колективи ОДУВС привітали військовослужбовців з річницею створення Західної військово-морської бази ВМС ЗС України

10 квітня 2018 року представники Одеського державного університету внутрішніх справ взяли участь у заходах, присвячених 24-й річниці Західної військово-морської бази Військово-Морських Сил ЗС України.

В урочистостях взяли участь представники Командування Військово-Морських Сил ЗС України, інших видів ЗС України, ветерани частини та духовенство.

Після шикування та численних привітань на адресу військовослужбовців  увазі присутніх було представлено святковий концерт, до якого увійшли кращі номери творчих колективів Одеського державного університету внутрішніх справ: вокального ансамблю «Крок до зірок» та команди КВК «Курортна зона».

Виступи творчих колективів університету спрямовані на підвищення морального духу військовослужбовців, популяризацію професії поліцейського та проведення військово-патріотичної роботи з військовослужбовцями.

Слід зазначити, що Україна — морська держава, і Військово-Морські Сили Збройних Сил України є основним інструментом її захисту з морського напрямку.

Військово-Морські Сили Збройних Сил України призначені для стримування або відсічі у взаємодії з іншими видами Збройних Сил, іншими військовими формуваннями та правоохоронними органами збройної агресії проти України з моря та на приморських напрямках.

 

Перейти до вмісту