Триває Новорічна доброчинна акція “Книга під ялинку”

З нагоди доброчинної акції “Книга під ялинку” кафедрою адміністративної діяльності ОВС та економічної безпеки ОДУВС подаровано загальній бібліотеці мультимедійні курси лекцій на дисках з навчальних дисциплін “Судові та правоохоронні органи України” та “Адміністративна діяльність Національної поліції України”. Бібліотека висловлює вдячність за актуальні видання!

Нагадуємо, що за ініціативи науково-педагогічного складу в університеті триває Новорічна доброчинна акція «Книга під ялинку».

Під час акції кожен бажаючий може зробити доброчинний внесок у формування бібліотечного фонду університету, що сприятиме підвищенню якості підготовки майбутніх правоохоронців.

За бажанням кожен може передати до фондів загальної бібліотеки сучасну літературу – монографії, навчальні посібники, підручники, довідники, художні твори тощо.

На кожному примірнику друкованого видання буде розміщено стікер з відомостями про дарувальника.

Акція триватиме до 31 грудня 2017 року.