ТРИВАЄ ДОБРОЧИННА АКЦІЯ «ПОДАРУЙ БІБЛІОТЕЦІ КНИГУ»

2За ініціативою науково-педагогічного складу в університеті триває доброчинна акція «Подаруй бібліотеці книгу», присвячена 95-й річниці створення Одеського державного університету внутрішніх справ.

Під час акції кожен бажаючий може зробити доброчинний внесок у формування бібліотечного фонду університету, що сприятиме підвищенню якості підготовки майбутніх правоохоронців.

Загальна бібліотека Одеського державного університету внутрішніх справ вже отримала понад 3200 примірників друкованих видань – монографій, підручників, навчальних посібників та збірників законодавчих актів.

Нагадаємо, що акція триватиме до 28 лютого 2017 року. Результати акції будуть презентовані на виставці «Дарунки вдячних читачів».