• Українська
  • English
×

Тренінг з «Основ кримінального аналізу» – запорука якісної підготовки майбутніх правоохоронців

Днями курсанти першого курсу, майбутні слідчі органів Національної поліції, вперше взяли участь у тренінгу, який провів начальник кафедри кібербезпеки та інформаційного забезпечення Одеського державного університету внутрішніх справ кандидат юридичних наук майор поліції Карен Ісмайлов.

Тренінг в рамках навчальної дисципліни “Інформаційно-телекомунікаційні системи” за темою «Кримінальна розвідка: складові процесу збору, оцінки, упорядкування даних, логічне обґрунтування» наближає освітній процес до потреб практичних підрозділів органів Національної поліції України та підвищує практичні навички майбутніх правоохоронців шляхом додаткового вивчення процесу кримінального аналізу, а саме:  алгоритму складання схем подій, дій та аналізу телефонних номерів.

Так, під час обговорення особливостей побудови схем послідовності розвитку подій була розглянута фабула з можливого налагодження такого виду злочинної діяльності, як «кришування». Курсанти жваво висловлювали свої бачення рішення вправи та дійшли висновку, що схему подій слід розробляти на ранньому етапі аналізу багатоепізодної події для уточнення часу подій, що відбуваються, і їх взаємозв’язку.

Окрім представників кафедри кібербезпеки та інформаційного забезпечення: професора кафедри д.т.н., доцента Балтовського О.А., професора кафедри к.ю.н., доцента Форос Г.В., доцента кафедри к.т.н., доцента Пядишева В.Г., доцента кафедри к.пед.н., доцента Косаревської О.В. та представників навчально-методичного відділу к.т.н., доцента Сіфорова О.І, Гришина В.А., Голинської Л.О., тренінг відвідала іноземна гостя Одеського державного університету внутрішніх справ за “Програмою обміну поліцейськими 2017» Європейського поліцейського коледжу (СEPOL) — лейтенант Гвардії Цивіл Іспанії Патрісія Ангуло Йянос.

Взагалі  учасники тренінгу дізналися про природу і слабкі сторони організованої злочинності, набули навички, необхідні для аналізу великих обсягів інформації з різних джерел і формування якісного звіту, що безумовно допоможе їм у подальшій роботі в правоохоронних органах для боротьби із злочинністю.

Перейти до вмісту