• Українська
  • English
×

Традиційна рубрика «Обличчя університету»

Сьогодні наша розмова з викладачем кафедри публічного управління та адміністрування майором поліції Оленою Крижановською, яка минулого місяця пройшла науково-педагогічне стажування в м. Сандомир Республіки Польща та захистила дисертаційне дослідження, здобувши науковий ступінь кандидата юридичних наук.

Що Ви вважаєте найбільшим досягненням у своєму житті, чим найбільше пишаєтесь?

– Найголовнішим досягненням у житті, вважаю, створення сім’ї й  народження доньки. Я пишаюся тим, що в час народження дитини я була самодостатньою людиною, яка мала як життєвий, так і професійний досвід.

Хотілося б додати, що коли чогось досягають твої діти, це подекуди важливіше власних досягнень!

Насправді, діти дуже дисциплінують кожну жінку, і я впевнена: якби не донька, то і я зараз була б іншою. Завдяки їй щоранку я прокидаюся, йду працювати, розвиваюся й завжди вірю в краще!

Моя сім’я – це натхнення, любов та найбільший успіх мого життя!

– Чи вважаєте Ви себе успішною людиною? Якщо так, то в чому секрет Вашого успіху?

– Успішними не народжуються – ними стають. Успіх кожного з нас залежить від зусиль, які ми докладаємо для досягнення цілей. Неможливо дійти своєї мети просто тому, що Вам так судилося. Досягнення успіху конкретної людини ще визначається її характером, здібностями, рівнем інтелекту.

За все, що Ви хочете отримати від життя, необхідно боротися. Потрібно визначитися у своїх бажаннях і бути наполегливим у їх втіленні. Не можна витрачати свій час на те, що виснажує нашу енергію, змушує бути вічно втомленим і злим. Необхідно стати людиною, яка прагне щастя!

Секрет успіху дуже простий і відомий: талант і працездатність.

– Що саме істотно вплинуло на Ваше становлення як професіонала?

– Як часто життя ставить нас перед дилемою: заробляти гроші чи займатись улюбленою справою, присвятити час роботі та кар’єрі чи шукати заняття, що приносить найбільше задоволення?

Колись давньокитайський філософ Конфуцій сказав: «Знайдіть роботу, в яку Ви закохаєтесь, і Вам більше не доведеться працювати жодного дня в житті!»

У житті необхідно робити те, що Вам найбільше подобається, й це обов’язково приведе до успіху та зробить Вас щасливими!

– Яку рису в людях Ви цінуєте найбільше?

– В людях найбільше ціную адекватність, щирість, відчуття відповідальності, вміння визнавати власні помилки та здорове почуття гумору.

Не люблю конфліктних, людей із завищеною самооцінкою, лицемірів, інтриганів та пліткарів.

– Як Ви проводите свій вільний час?

– Весь вільний час я проводжу зі своєю сім’єю, а займатися ми можемо різноманітними справами залежно від настрою, погоди, пори року.

– Чи є в Вас улюблені фільми?

– Мені подобається кіно, після якого потрібно помовчати, обміркувати побачене й впустити нові думки у своє життя.

– Ваші побажання та поради майбутнім правоохоронцям, які тільки починають свій професійний шлях?

– Звичайно, хотілося побажати миру, міцного фізичного здоров’я, душевного спокою, терпіння, наснаги та натхнення для досягнення успіху всім, хто зробив такий нелегкий професійний вибір.

Довіряйте своїм інстинктам і прислухайтеся до того, що говорить Ваше серце. Якщо Ви зробили помилку, не сприймайте її як причину для сумнівів у майбутньому, але трактуйте її як досвід, без якого Ваше життя було менш усвідомленим. Жоден негативний досвід не повинен бути змарнованим, адже він несе в собі нові знання.

Постійно рухайтесь вперед, дізнавайтесь, навчайтесь новому, поповнюйте свої знання. Доречно згадати Майкла Блумберга, який закликав у своїх інтерв’ю: «Ніколи не залишайтеся внизу занадто довго!».

Дотримуйтесь абсолютно позитивного мислення й ніколи не здавайтеся. В будь-якій ситуації залишайтесь оптимістом, завжди намагайтесь виходити зі складних ситуацій переможцем. Життя надає нам тільки ті труднощі, які ми здатні подолати.

Навчіться бути вдячними життю й людям, яких зустрічаєте, за все хороше й погане, що з Вами сталося. Ніколи не можна забувати, завдяки чому або кому, ви стали тим, ким є.

Перейти до вмісту